Nanne Wempe, zijn vrouw en andere vrijwilligers waren druk in de weer om te zorgen voor aanvulling van de laatste plakplaatjes in ieders album.
Nanne Wempe, zijn vrouw en andere vrijwilligers waren druk in de weer om te zorgen voor aanvulling van de laatste plakplaatjes in ieders album. "Wat een goede gratis service!" liet een spaarder weten. | Foto Willemien Timmers Foto: Willemien Timmers

Plaatjesactie Jumbo ten einde

Algemeen

Op dinsdag 18 juli vond er een tweede ruilmiddag plaats voor de plaatjes die vanaf half mei bij de twee Oegstgeester Jumbo-vestigingen gespaard konden worden voor in het historische verzamelalbum dat door de Historische Vereniging Oegstgeest is samengesteld. Ook deze middag werd weer druk bezocht.

Linda Hansen beheerde deze maanden de plaatjespagina op Facebook getiteld ‘Oegstgeest, dorp met Karakter!’. Vorige week liet zij weten: “Ik ben gestopt met de kaartjes. Al mijn kaartjes heb ik aan de Jumbo Lange Voort gegeven. Indien iemand ze nog nodig heeft, ze zijn bij de servicebalie van de Jumbo verkrijgbaar.”

Een Oegstgeestenaar schreef als reactie: “Reuze bedankt, Linda! Wat heb je een hoop mensen geholpen. Wat blijkt: we wonen niet alleen in een dorp met karakter maar ook bij mensen met karakter.”

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding

Uit de krant

Uit de krant