Afbeelding
Foto: PR

Mooie cheque voor G-teams FCO

Algemeen

Ook dit jaar heeft het Fonds Gehandicapten Sport samengewerkt met FC Oegstgeest om de collecteweek tot een groot succes te maken.

Op zaterdag 28 maart is de hele dag bij de ingang van het sportcomplex van FC Oegstgeest gecollecteerd en de hele week erna in de gemeente Oegstgeest. Dat heeft het resultaat opgeleverd van €4600,-. De helft van de opbrengst komt ten goede van de G-teams van FC Oegstgeest. De rest gaat naar de gehandicapten sport in Nederland. 

Op woensdag 29 april hebben de G-teams een mooie cheque van €2300,- in ontvangst genomen uit handen van Peter Elsakkers. FC Oegstgeest kijkt er naar uit om ook volgend jaar samen te werken met het Fonds. 

Binnen FCO zijn diverse G-teams actief. Er is nog plaats voor voetballers in het nieuw op te richten G3 team, waar plezier de overhand moet krijgen. Belangstellenden kunnen contact opnemen met FCO.

Uit de krant

Uit de krant