Clubkampioenschappen judo Sportschool Rob van der Hoorn | Oegstgeester Courant
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=13225559&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=oegstgeestercourant.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=234" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Logo oegstgeestercourant.nl
Op acht judomatten werd er zeer sportief gestreden voor de medailles. | Foto Karel David van der Gun
Op acht judomatten werd er zeer sportief gestreden voor de medailles. | Foto Karel David van der Gun (Foto: Karel David van der Gun)

Clubkampioenschappen judo Sportschool Rob van der Hoorn

  Sport

Zondag 10 juni waren de jaarlijkse clubkampioenschappen judo van sportschool Rob van der Hoorn in sporthal de Cuyl.

Om 10 uur werd gestart met de groep 6/7 jaar en om twee uur werd het toernooi afgesloten met de prijsuitreiking voor 10 en 11 jaar en 12 jaar en ouder.

Meer dan 200 judoka hadden zich ingeschreven. Op acht judomatten werd er zeer sportief gestreden voor de medailles. Ook waren er Kanjerprijzen te verdienen voor opvallend sportief gedrag.
Verder was er voor iedereen een herinneringsvaantje. De grote groep vrijwilligers, meer dan 45 in totaal, zorgde voor een mooi kampioenschap.

De prijswinnaars:

Goud:

Shanna Stek, Christian Derwort, Sofia Castro, Luca Jonker, Carmen Sánchez-Lartategui, Nash Tudjan, Vere Nieuwenburg, Bobby van Beukering, Ruben Martin, Tristan Stronkhorst, Thijs Koning, Bram van der Lubben, Benjamin van Hemert, Maksim Lekovic, Tristan Rots, George Sayers, Fabian Klier, Martin Klaver, Xander van der Maden, Joris Klaver, Elisa Goedhart, Dani Koning, Engel Görtz, Winand Breeuwer, Teun van der Heijden, Thomas Kralt, Thijs Flierman, Noah Henderson, Otto van der Lubben, Chris de Nooijer, Kobus de Visser, Emma Schenk, Boaz van der Vijver, Hanna Zametzer, Ian Kennedy en Douwe Baert.

Zilver:

Sven Boonstra, Roger Perdigués, Nanne Jansen, Faas Roodenburg, Miles Geers, Henri Hennig, Felix Bimmel, Onno Riezebos, Olivier Zuidema, Elise Pacros, Wouter Kok, Olivier van Nieuwenhuizen, Stan Prins, Jurre Veenstra, Tijn Derksen, Koen Wallaart, Maurits Ploos van Amstel, Alyssia Teske, Adnan Shihan, Luuk Steenbergen, Eva Derix, Casper Out, Casper Claassen, Gabrielle van Leuvensteijn, Stijn van der Wal, Melvyn Uwimana, Michiel Quispel, Davit Hovsepyan, Bob Buijs, Jorrit Bouw, Ouahiba Yahyaoui, Alex Rots, Britt Hoekstra, Vera Cheng, Gideon Erades en Dennis Slingerland.

Brons:

Iarla Devaney, Olaf van Blitterswijk, Romaissa Yahyaoui, Stan Onderwater, Alex van der Klugt, Benjamin Neuteboom, Siem Vellinga, Maren Klier, Fabi Delgado, Leonard Ledderhof, Hein Lugtmeijer, August Wever, Tim van Abswoude, Jeroen Verweij, Alba Castro, Paul van Duijn, Jan Bazuine, Roan Vogelaar, Dean van Giezen, Waylon Appelo, Charlotte Ploos van Amstel, Joep Hermans, Jeroen Vletter, Roemer Natte, Tjeerd Verdouw, Jack Durieux, Fee de Vroomen, Thijs Paddenburg, Quirijn Sikking, Kyra Vogelaar, Lotte Nijgh, Tobias Persson, Jacob Adriaanse, Benjamin Ledderhof, Zora de Haard, Tim de Kok en Jelle Blikman.

Kanjeprijzen:

Adnan Shihan, Carline Scheenstra, Julia Blansjaar, Lynette Veldhuyzen en Mia Zametzer


<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=13225559&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=oegstgeestercourant.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=234" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Meer berichten
 
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=13225563&size=160x600&promo_sizes=120x600&cb=[CACHEBUSTER]&promo_alignment=center&referrer=oegstgeestercourant.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=234" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=13225561&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=oegstgeestercourant.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=234" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>