
Nieuwe ronde voor mkb-voucher digitalisering
De derde en laatste ronde van ‘Laat digitalisering voor je werken’ start op maandag 1 augustus om 12.00 uur. Via de website van Economie071 zijn dan 50 vouchers beschikbaar. Hiermee kunnen ondernemers tot € 1000 terugkrijgen van hun investering in digitalisering.
Al 100 bedrijven uit de Leidse regio hebben bij de eerste twee rondes een voucher aangevraagd voor digitalisering binnen hun bedrijf. Voor het beter vindbaar maken van hun website, voor automatisering van hun salarisadministratie, het invoeren van een reserveringssysteem of verbeteren van hun cyber security. Daar kunnen er dus nog vijftig bijkomen in de derde ronde.
Coach
Bedrijven die gebruik willen maken van de voucher wordt aangeraden om hun aanvraag te bespreken met een coach die beschikbaar is vanuit het initiatief. Met een coach kun je de mogelijkheden doornemen die werken voor jouw bedrijf. Daarnaast kunnen ze meedenken bij de uitvraag van je offerte. Hierdoor vergroot je de kans dat je aanvraag wordt goedgekeurd en voorkom je teleurstellingen. Een afspraak inplannen kan een eenvoudig via de website van Economie071, zodat de afspraak valt op een moment dat het de ondernemer uitkomt. Ook het aanvragen van de voucher gaat eenvoudig via diezelfde website”, geeft projectleider Dwayne van der Klugt aan.
Inspiratiebijeenkomst
Op donderdag 29 september wordt de kennis en ervaring van deelnemende bedrijven gedeeld. Van der Klugt: “Voor ondernemers die nog twijfelen over wat digitalisering voor hen kan betekenen is dit een ideale gelegenheid om voorbeelden van collega bedrijven te zien die al een voucher hebben benut. We willen zo de drempel voor het aanvragen van een voucher zo laag mogelijk te maken.” Na de zomer volgt de uitnodiging via ondernemersverenigingen. Aanmelden kan al via de website van Economie071. Daar zijn ook al een aantal ervaringen van ondernemers uit de regio te lezen. www.economie071.nl.
-
Grote vernieuwingen in biljartcentrum Oegstgeest
10:17
-
1 dag geleden
-
2 dagen geleden
-
3 dagen geleden
66
-
Open Monumentendagen 2022: ‘Duurzaamheid duurt het langst’
3 dagen geleden
-
24/7 papier inleveren bij FC Oegstgeest
3 dagen geleden
-
3 dagen geleden
-
7 dagen geleden
-
Plezier beleven aan kunst
8 dagen geleden
-
1 aug, 08:57
-
Omwonenden nemen kijkje bij noodopvanglocatie vluchtelingen
1 aug, 08:55
-
Inloopavond Hospice De Mare
1 aug, 07:16
-
Protestvlaggen en spandoeken worden verwijderd in Zuid-Holland
1 aug, 07:16
2
-
31 jul, 17:52
-
30 jul, 16:11
-
Nieuw ontwerp horecapaviljoen neemt zorgen niet weg
29 jul, 17:50
-
Kleurwedstrijd Hercules Rhijngeestus
28 jul, 18:00
-
Crisisnoodopvang in De Cuyl
26 jul, 21:55
-
Ondertekening voor aanleg warmteleiding Rijswijk-Leiden
25 jul, 23:00
-
Schrijvers bezoeken Rijnlandse boekhandel
25 jul, 12:14
-
23 jul, 12:00
-
Rondleiding door Park Matilo
23 jul, 11:56
-
21 jul, 22:41
-
21 jul, 08:48
Nieuwsoverzicht
-
Grote vernieuwingen in biljartcentrum Oegstgeest
10:17
-
Oegstgeest opnieuw in de top 10
1 dag geleden
-
Lisa Backer naar WJK-waterpolo
2 dagen geleden
-
Gerard en Lygia Streeder-Douglas zestig jaar getrouwd
3 dagen geleden
66
-
Open Monumentendagen 2022: ‘Duurzaamheid duurt het langst’
3 dagen geleden